thumbs-iconA clean place is a SAFE place!

clock-iconworking hours : Mon-sat (8.00am - 6.00PM)

mobile-icon

Na kontaktoni TEL +377 (0) 45 582 222

checkin-icon

Na kontaktoni ne email

pikacompany@gmail.com

sep-icon Sherbimet qe ofrojme

welcome

Njihuni me Pika F

Pika F është kompani shërbyëse e specializuar në ofrimin e shërbimeve të përgjithshme të pastrimit. Ofron të gjitha kushtet e nevojshme për pastrimin e përgjithshëm dhe është gjithmon i gatshëm për ofrimin e shërbimeve me standartet më të larta në treg.

Me shume rreth nesh
high trained staff

Staf i kualifikuar

quality-cleaning-staff

Vegla kualitative të pastrimit

fast-service

Shërbim i shpejt dhe efektiv

sep-icon Shërbime në këto fusha

airline Shtëpi, Banesa, Zyre

school Shkolla & Universitete

auto-mobile Makina

medical Pajisje Shtepiake

fitness Qendra Sportive

airline Restaurante, Kafiteri, Hotele

Shiko më shumë

sep-icon Disa prej klientëve tonë

satisfied-customer

brush

Klientët aktiv

building

brush

Punët e kryera

clever-employee

brush

Numri i punonjsëve

office

brush

Filialet

sep-iconPunët e fundit

Shiko të gjitha